© 2021 CRYZA
Гуманістичний підхід до одягу та взагалі
Доставка та оплата
Порядок оплати, доставки та умови повернення товару
1. Порядок оплати

1.1. Оплата здійснюється через: онлайн за допомоги платіжної системи LIQPAY. Оплата проводиться в національній валюті України – гривнях.

1.2. У разі коли Покупець самостійно забирає своє замовлення в магазині, він має можливість оплатити товар готівкою.

1.3. Покупець оплачує Товари, що продаються Інтернет-магазином, а також зобов'язується відшкодувати фактичні витрати Інтернет-магазину на виконання доручення Покупця, згідно з умовами цього договору та Договору доручення.

1.4. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів, послуг Інтернет-магазину і відшкодування понесених нею фактичних витрат на здійснення доручення Покупця, дорівнює сумі, що підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.

1.5. Покупець повинен ознайомитися з зовнішнім виглядом доставлених Товарів, перевірити номенклатуру замовлених і доставлених Товарів у вказаному місці їх доставки.

2. Умови повернення

2.1. Інтернет-магазин здійснює доставку Замовлення в зазначене Покупцем місце, щоб останній міг отримати оплачений Товар.

2.2. У разі бажання повернути придбану продукцію необхідно зв'язатися з адміністрацією Інтернет-магазину по e-mail cryza.store@gmail.com аба за контактним номером на сайті, вказавши причину, номер замовлення і контактні дані.

2.3. Повернення товару здійснюється протягом 14 календарних днів від дати покупки при наступних умовах: 1) збереження цілісності товару і упаковки, 2) товар, не був у вживанні і не має слідів використання.

2.4. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця.

3. Порядок доставки та отримання Замовлень

3.1. Доставка здійснюється за допомогою Служби доставки Нова Пошта відповідно до тарифів перевізника.

3.2. Про можливість доставки за межі України Покупцеві слід уточнювати в адміністрації Інтернет-магазину.

3.3. При доставці Замовлення Покупець отримує від представника Інтернет-магазину наступні документи: чек, який підтверджує оплату Покупцем вартості Товару та/або послуг Інтернет-магазину.

3.4. Покупець має можливість самостійно забрати Замовлення в магазині в Харкові, адресу якого вказано на сайті.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваша електронна пошта
Ваш номер телефону
Доставка
Payment method